Aktualności

W dniach 24-27 wrzesień 2019r. w berlińskim centrum wystawienniczym Messe Berlin, odbędzie się kolejna edycja europejskich targów czystości CMS 19 Berlin.

Swoje stoisko, tradycyjnie już, będzie miała niemiecka fabryka chemii profesjonalnej DREITURM (hala 3.2, stoisko 140)

Biuro Handlowe TRZECIAK jako wyłączny partner Dreiturm w Polsce - ma przyjemność Serdecznie Zaprosić do odwiedzenia stoiska DREITURM.
Mamy nadzieję, że uda nam się uczestniczyć w tym ważnym wydażeniu i osobiście przyjąć gości z Polski.

W dniach 24-26 kwietnia odbyła się kolejna edycja europejskich targów czystości Interclean 2013. Dreiturm i tym razem miał swoje stoisko. Targi możemy zaliczyć do imprez udanych - nie przez ilość odwiedzających, bo tych z naszego punktu widzenia było zdecydowanie mniej niż w latach ubiegłych. W zamian za to spotkania, które odbyliśmy miały rzeczywiście bardzo merytoryczny charakter. Okazuje się, że wielu kontrahentów, dla których do niedawna marka Dreiturm była mało znana, szukali kontaktu z nami. Targi umożliwiły nam spotkanie bezpośrednie i możliwość osobistej rozmowy na temat wyróżników produktów Dreiturm wśród konkurentów.

Współpraca

Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas do rozwoju sieci sprzedaży. Dlatego... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, ul. Dobrzyńska 49
tel./fax 24 262 34 44

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl