Aktualności

Środki chemiczne na bazie alkoholu to preparaty, które łączą w sobie działanie środków powierzchniowo czynnych i alkoholu. Dzięki takiemu połączeniu alkoholowy preparat do sprzątania zapewnia doskonałe efekty czyszczące.

Chemia gospodarcza to bez wątpienia produkt niezbędny w każdym domu, biurze czy lokalu użytkowym. Dlatego ważny jest jej odpowiedni dobór zarówno ze względu na rodzaj powierzchni, jak i skuteczność lub cenę. 

By prawidłowo korzystać ze zmywarki i cieszyć się lśniącą zastawą stołową, należy zadbać między innymi o wysokiej klasy płyn nabłyszczający.

Nasz sklep oferuje szeroki asortyment profesjonalnych środków czystości, które będą niezastąpione w utrzymaniu porządku w miejscach publicznych. Doskonałym uzupełnieniem standardowych środków czystości jest preparat likwidujący brzydkie zapachy, który zawsze warto mieć w wyposażeniu firmy. Przedstawiamy preparat TORMA – profesjonalny pochłaniacz nieprzyjemnych zapachów, który sprawdzi się w każdym miejscu.

W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne środki czystości do każdej powierzchni. W tej kategorii przygotowaliśmy wszechstronne produkty z serii EasyLine. 

Zazwyczaj sprzątanie wiąże się z uporczywym szorowaniem, polerowaniem i testowaniem co rusz nowych środków chemicznych.

Wśród naszych produktów chemii profesjonalnej znajdziecie produkty idealne do sprzątania każdego biura oraz miejsc takich jak szkoła, urzędy, zakłady produkcyjne czy miejsca użyteczności publicznej. Niemiecka firma DREITURM, mając na względzie potrzeby powierzchni w tego rodzaju miejscach, stworzyła również innowacyjny produkt. Uzupełnieniem oferty jest  ściereczka BODEN-PFLEGETUCH S.

Profesjonalne środki czystości z serii GOLDREIF zapewniają wygodę sprzątania i satysfakcję z wykonanej pracy.

Koncentrat do prania dywanów TEC NEU odznaczający się właściwościami nisko pieniącymi, to środek, który pozwala pozbyć się wszelkiego rodzaju zabrudzeń z wykładzin podłogowych i nie tylko.

Przedstawiamy preparat do mycia sanitariatów SANICELAN, którego formuła powstała na bazie wysoce skutecznych składników aktywnych wykazujących skuteczność w walce z osadami i drobnoustrojami powstającymi w łazienkach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy DREITURM oferującej profesjonalną chemię gospodarczą. Zajmujemy się dystrybucją środków czystości o najwyższym standardzie. Oferujemy atrakcyjną ofertę handlową i korzystne warunki współpracy.

Płyn do zmiękczania tkanin oraz bielizny FLAUSCHI CLASSIC świetnie sprawdza się w momencie, gdy chcemy nieco ożywić barwy oraz sprawić, by materiały stały się przyjemniejsze w dotyku. Preparat posiada w składzie między innymi: kationowe środki powierzchniowo czynne, które w szybkim tempie ulegają rozkładowi biologicznemu.

Dzięki jego zastosowaniu możemy zadbać o odpowiednią miękkość materiału, jednocześnie nadając mu przyjemny zapach. Preparat ułatwia także późniejsze prasowanie oraz maglowanie tkanin, w znacznym stopniu usprawniając przebieg całego procesu związanego z odpowiednim odświeżeniem materiałów. Środek zmiękczający marki Dreiturm to profesjonalny preparat bez zawartości fosforanów mogących uszkadzać delikatne włókna tkanin. Innowacyjna formuła stworzona na bazie naszych wieloletnich doświadczeń pozwala w pełni wykorzystać potencjał jednorazowego prania, zapewniając skuteczność czyszczenia oraz ochronę tkanin.  

Współpraca

Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas do rozwoju sieci sprzedaży. Dlatego... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, Kostrogaj 14a
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695
e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl