Płyn nabłyszczający do zmywarek DREIWOLIN FLÜSSIG

By prawidłowo korzystać ze zmywarki i cieszyć się lśniącą zastawą stołową, należy zadbać między innymi o wysokiej klasy płyn nabłyszczający.

Wybierając środek nabłyszczający, warto kierować się rekomendacjami oraz jakością produktu. Tylko niezawodny producent da gwarancję lśniących i błyszczących naczyń, których nie trzeba będzie dodatkowo polerować, a przecież nikt nie chce dodatkowo na to przeznaczać czasu. Przedstawiamy płyn nabłyszczający do zmywarek stworzony z myślą o zastosowaniu przemysłowym.

Niezawodny nabłyszczacz do zmywarek

Jednym z wielu skutecznych środków czyszczących w ofercie przedsiębiorstwa jest płyn nabłyszczający do zmywarek DREIWOLIN FLÜSSIG. Dzięki unikatowej recepturze preparatu naczynia po każdym myciu są nieskazitelne i pięknie się błyszczą. Stosując nabłyszczacz, możesz zapomnieć o polerowaniu plam, matowych powierzchniach oraz zaciekach z twardej wody. Specjalne połączenie składników aktywnych sprawia, że preparat jest niezawodny nawet przy intensywnym użytkowaniu sprzętu. W miejscach takich jak restauracje, hotele czy stołówki można być pewnym pełnej skuteczności. Szczególną zaletą płynu jest zapobieganie tworzenia się nieestetycznych plam wapniowych na szklanych, metalowych czy plastikowych powierzchniach oraz przyspieszanie procesu suszenia. By cieszyć się lśniącą zastawą, należy zastosować środek w odpowiednich proporcjach i uruchomić zmywarkę na wybrany przez siebie program. Nic bardziej prostego! 

Współpraca

Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas do rozwoju sieci sprzedaży. Dlatego... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, Kostrogaj 14a
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695
e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl