Preparat do mycia szyb SPRAYFRIS CLASSIC

Zazwyczaj sprzątanie wiąże się z uporczywym szorowaniem, polerowaniem i testowaniem co rusz nowych środków chemicznych.

Każdego dnia poświęcamy czas by dbać o własną przestrzeń, ponieważ wpływa to bezpośrednio na samopoczucie i atmosferę panującą w mieszkaniu. Co jeśli sprzątanie nie musi być nudne i zabierać dużo czasu? Dzięki odpowiednim preparatom sprawdzonego producenta jest to możliwe! Postaw na doświadczenie i jakość produktów chemii gospodarczej Dreiturm, by proces czyszczenia był łatwy i przyjemny, a plamy i uporczywe zabrudzenia nie będą stanowiły problemu. 

Profesjonalny płyn do mycia szyb

SPRAYFRIS CLASSIC to preparat do szczególnych zadań. Dzięki swojej unikatowej recepturze i składnikach doskonałej jakości bez trudu rozprawi się z problematycznymi plamami i zabrudzeniami. Jego szczególną zaletą jest właściwość rozpuszczania tłustych i oleistych plam. Idealnie nada się na powierzchnie gładkie i z połyskiem jak fronty mebli, które często ulegają zabrudzeniom. Jeżeli Twoją zmorą są smugi na lustrach czy oknach, to płyn sprawdzi się w czyszczeniu szklanych powierzchni pozostawiając je lśniące i bez skaz. Środek ten jest bezwzględny również dla zabrudzeń na powierzchniach z tworzywa sztucznego. Jego uniwersalność w zastosowaniu co do powierzchni to kolejna z licznych zalet. Wysoka wydajność i łatwość w aplikacji znacznie usprawnia mycie i przyspieszy porządki. Opracowana w niemieckim laboratorium formuła nie ma sobie równych!

Współpraca

Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas do rozwoju sieci sprzedaży. Dlatego... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, Kostrogaj 14a
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695
e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl