Środki czystości z serii GOLDREIF

Profesjonalne środki czystości z serii GOLDREIF zapewniają wygodę sprzątania i satysfakcję z wykonanej pracy.

Seria GOLDREIF to gama produktów służących do czyszczenia różnych powierzchni. Działanie środków czyszczących zapewnia doskonała formuła, której rezultaty naprawdę mogą pozytywnie zaskoczyć. Profesjonalne środki czystości seria GOLDREIF to idealne produkty dla osób wymagających, którym zależy na wysokiej skuteczności stosowanych produktów.

Skuteczne czyszczenie każdej powierzchni

Seria środków czyszczących GOLDREIF składa się z produktów przeznaczonych do czyszczenia różnych powierzchni. W ofercie znaleźć można uniwersalne koncentraty myjące na bazie alkoholu, które idealnie sprawdzą się do mycia zarówno powierzchni szklanych, wodoodpornych, a nawet mebli. Pozostawiają idealnie połyskującą powierzchnię, bez żadnych smug, dzięki czemu sprzątanie jest szybsze i bardziej efektywne. W serii GOLDREIF znajdziecie również produkty przeznaczone do utrzymywania czystości w sanitariach, które poradzą sobie z osadami różnego typu i zaciekami. Środki są bezpieczne, skuteczne i pozostawiają przyjemny zapach. Środki czyszczące seria GOLDREIF to także chemia do mycia szyb. Dzięki ich zastosowaniu nie trzeba tracić czasu na docieranie czyszczonych powierzchni, aby uzyskać niesamowity efekt połysku. Koncentraty wysychają bezsmugowo, pozostawiając połysk.

Środki do mycia podłóg – silne koncentraty

Do wszystkich rodzajów pokryć podłogowych polecamy koncentrat do mycia podłóg o silnym działaniu. Pozostawia delikatny, świeży zapach i można stosować go do czyszczenia zarówno ręcznego, jak i mechanicznego. Koncentrat do podłóg jest całkowicie bezpieczny i charakteryzuje się wysoką skutecznością w usuwaniu zabrudzeń różnego pochodzenia. W tej serii znajduje się także koncentrat na bazie mydła, który docenią osoby chcące uzyskać jedwabisty połysk i pielęgnacyjną warstwę ochronną. Koncentrat posiada również właściwości antypoślizgowe i nadaje się do stosowania w automatach myjących, dzięki obniżonej zdolności pienienia.

Współpraca

Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas do rozwoju sieci sprzedaży. Dlatego... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, Kostrogaj 14a
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695
e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl