Preparat do mycia sanitariów SANICLEAN

Przedstawiamy preparat do mycia sanitariatów SANICELAN, którego formuła powstała na bazie wysoce skutecznych składników aktywnych wykazujących skuteczność w walce z osadami i drobnoustrojami powstającymi w łazienkach.

Produkt może być przeznaczony do codziennego stosowania, jak również do usuwania trudnych zabrudzeń i gruntownego czyszczenia powierzchni. Posiada lekko zasadowy odczyn, który charakteryzuje się pH większym niż 7. Odczyn roztworu w skali pH wynosi 8, natomiast odczyn koncentratu – 12. To doskonałe rozwiązanie pozwalające utrzymać czystość i higienę w każdej łazience.

SANICLEAN – zastosowanie preparatu

SANICLEAN posiada szerokie spektrum działania – jest niezastąpiony w czyszczeniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń, zacieków oraz pozostałości po zaschniętym mydle. Z tego rodzaju zanieczyszczeniami możemy spotkać się głównie w kuchni lub łazience. Specyfik ten jest ekspertem, jeśli chodzi o mycie kabin natryskowych oraz wanien, a także basenów, ścian czy posadzek. Jego wszechstronność sprawia, że jest tak często wybierany przez profesjonalistów. Regularnie stosowany, zapobiega osadzaniu się kamienia wodnego i moczowego. Dodatkowym atutem produktu SANICLEAN jest przyjemny świeży zapach, unoszący się w pomieszczeniu przez długie godziny od zastosowania, a także duża wydajność.

Jak używać preparat do sanitariatów SANICELAN?

 Jeśli chodzi o dozowanie preparatu, optymalny stosunek to od 50 do 100 ml koncentratu do 8 l wody. Mając na względzie potrzeby wszystkich klientów, SANICLEAN dostępny jest w trzech pojemnościach - 1 l, 10 l oraz 200 l.

 

Współpraca

Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas do rozwoju sieci sprzedaży. Dlatego... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, Kostrogaj 14a
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695
e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl