Ściereczka czyszcząca BODEN-PFLEGETUCH S

Wśród naszych produktów chemii profesjonalnej znajdziecie produkty idealne do sprzątania każdego biura oraz miejsc takich jak szkoła, urzędy, zakłady produkcyjne czy miejsca użyteczności publicznej. Niemiecka firma DREITURM, mając na względzie potrzeby powierzchni w tego rodzaju miejscach, stworzyła również innowacyjny produkt. Uzupełnieniem oferty jest  ściereczka BODEN-PFLEGETUCH S.

BODEN-PFLEGETUCH S – uniwersalna ścierka do wielu zadań

Potrzebujesz środka, który szybko wyczyści różnorodne powierzchnie i usunie plamy, suche zabrudzenia i zacieki? Świetnie wybrałeś! Impregnowana ścierka do odkurzania i czyszczenia powierzchni przedmiotów i podłogi sprawdzi się w różnych warunkach. Dzięki niej bez dodatkowych środków czystości szybko, skutecznie i dokładnie umyjesz powierzchnie płaskie. BODEN-PFLEGETUCH S to produkt wielozadaniowy – wyczyści podłogi, powierzchnie drewniane, stalowe oraz ceramiczne.

Szybkie i skuteczne czyszczenie powierzchni

Innowacyjna technologia wykorzystana podczas produkcji sprawia, że kurz jest wiązany na ścierce, dzięki czemu czyści ona nawet uporczywie zabrudzone powierzchnie. Jedna ścierka o wielkości 60x60 cm umożliwia oczyszczenie powierzchni 500 m2. Natomiast uniwersalność oraz wysoką jakość wykonania sprawia, że ścierka, cieszy się popularnością, nie tylko wśród firm sprzątających, lecz także wśród klientów indywidualnych. Należy zaznaczyć, że ścierka BODEN-PFLEGETUCH S jest niezwykle wytrzymała, ale jednocześnie delikatna dla czyszczonych powierzchni. Te wszystkie cechy sprawiają, że produkt ten może być wykorzystany do wielu zadań podczas codziennego sprzątania, znacznie ułatwiając podstawowe czynności i skracając ich czas.

Współpraca

Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas do rozwoju sieci sprzedaży. Dlatego... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, Kostrogaj 14a
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695
e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl