Profesjonalne środki czyszczące z serii EasyLine

W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne środki czystości do każdej powierzchni. W tej kategorii przygotowaliśmy wszechstronne produkty z serii EasyLine. 

W ofercie znajdują się wyłącznie specjalistyczne preparaty, które przeznaczone są do konkretnych pomieszczeń oraz powierzchni. Chemia profesjonalna marki DREITURM pozwoli zadbać o wnętrza, a także pomoże w utrzymaniu odpowiedniego poziomu higieny w każdej przestrzeni. Podczas produkcji środków czystości bazujemy na najnowszych światowych technologiach, spełniając przyjęte normy w każdej dziedzinie fabrykacji. Proponujemy zarówno uniwersalne detergenty o łagodnym działaniu, jak i specjalistyczne środki dedykowane usuwaniu trudnych zabrudzeń.

Skuteczne środki czystości DREITURM

W serii EasyLine znajdziecie środki czyszczące do podłóg o różnym działaniu. Proponujemy uniwersalne produkty powstałe na bazie alkoholu, płyny z dodatkiem amoniaku, które usuwające tłuste i ciężkie zabrudzenia czy też preparaty z wodnorozpuszczalnymi polimerami o działaniu antypoślizgowymi i ochronnym, które doskonale zabezpieczają posadzkę. Nie zabrakło także płynu do mycia łazienek i pomieszczeń sanitarnych niezwykle skutecznych w walce z kamieniem, rdzą, osadami z mydła oraz tłuszczu.

Perfekcyjne mycie powierzchni

Nasze produkty są szczególnie doceniane ze względu na perfekcyjnie dopracowane receptury i zróżnicowane działanie. Nie pozostawiają nieestetycznych smug oraz innych niepożądanych pozostałości. Kolejną ich zaletą są konkurencyjne ceny, które w połączeniu z dużą wydajnością oraz niespotykaną jakością wpływają na popularność marki. Dodatkowo Wśród naszych propozycji znajdziecie środki, które z powodzeniem można stosować podczas mycia maszynowego.

Współpraca

Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas do rozwoju sieci sprzedaży. Dlatego... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, Kostrogaj 14a
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695
e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl