Preparat TEC NEU do prania dywanów

Koncentrat do prania dywanów TEC NEU odznaczający się właściwościami nisko pieniącymi, to środek, który pozwala pozbyć się wszelkiego rodzaju zabrudzeń z wykładzin podłogowych i nie tylko.

Tego typu preparatu z powodzeniem możemy użyć również na powierzchni dywanów z wełny, tapicerek samochodowych, kanap z obiciem tekstylnym oraz do odplamiania różnego rodzaju pokryć przy pomocy metody natryskiwania albo ekstrakcji. Koncentrat, w którego składzie znajdziemy między innymi anionowe tensydy, środki konserwujące i pomocnicze odznacza się przyjemnym, świeżym zapachem, przekładającym się na wysoki komfort użytkownika w trakcie korzystania z tego typu substancji. Środek czyszcząco-pielęgnacyjny posiada również składniki czynne, których zadaniem jest zapobieganie ewentualnym ponownym zabrudzeniom. 

Koncentrat do prania dywanów – chemia profesjonalna

Przed użyciem koncentratu TEC NEU każdą powierzchnię należy dokładnie odkurzyć, następnie wyprać, stosując odpowiednie proporcje w postaci 50 ml preparatu na 10 l wody, przy temperaturze nieprzekraczającej 60 stopni Celsjusza. Pranie powierzchniowe z użyciem specjalistycznych odkurzaczy piorących przebiega niezwykle sprawnie i szybko, umożliwiając nam pozbycie się nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. Pranie ekstrakcyjne to z kolei innowacyjna metoda czyszczenia powierzchni wykładzin oraz dywanów polegająca na odsysaniu natryskiwanej substancji zaraz po rozprowadzaniu jej na powierzchni lub z pewnym opóźnieniem umożliwiającym wniknięcie w głąb materiału. W zależności od stopnia grubości czyszczonego dywanu oraz warstwy, na której chcemy działać, zalecane jest dobranie odpowiedniej ilości koncentratu oraz czasu jego działania. Preparat TEC NEU do prania dywanów na mokro, działa skutecznie, usuwając wszelkie zabrudzenia i plamy występujące na powierzchni oraz w głębszych warstwach tkaniny. 

Współpraca

Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas do rozwoju sieci sprzedaży. Dlatego... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, Kostrogaj 14a
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695
e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl