TORMA – neutralizacja zapachów

Nasz sklep oferuje szeroki asortyment profesjonalnych środków czystości, które będą niezastąpione w utrzymaniu porządku w miejscach publicznych. Doskonałym uzupełnieniem standardowych środków czystości jest preparat likwidujący brzydkie zapachy, który zawsze warto mieć w wyposażeniu firmy. Przedstawiamy preparat TORMA – profesjonalny pochłaniacz nieprzyjemnych zapachów, który sprawdzi się w każdym miejscu.

Czystość i przyjemny zapach

Pożegnaj się z niepożądanym zapachem szybko i skutecznie – ze środkiem TORMA jest to możliwe! Ten neutralizator w szybki i skuteczny sposób pochłania wszelkie nieprzyjemne zapachy, pozostawiając pomieszczenie w stanie najwyższej świeżości. Nasi eksperci opracowali specjalną mieszankę substancji aktywnych, dzięki której TORMA w mistrzowski sposób radzi sobie z niepożądaną wonią. Już po pierwszym użyciu cząsteczki zapachów zostają na długi czas neutralizowane. Środek sprzedawany jest w półlitrowych opakowaniach, a dzięki wysokiej wydajności pozwala na wiele aplikacji.

Profesjonalny środek czystości

TORMA jest bezkonkurencyjnym specyfikiem we wszystkich miejscach, w których należy zachować niezwykłą czystość i sterylność. Z powodzeniem możesz używać go więc w swojej restauracji, sklepie spożywczym, a nawet w szpitalu. Pozwala na bardzo szybkie i intensywne wchłanianie zapachów, dlatego umożliwia sprawną interwencję w wielu awaryjnych sytuacjach. Jednocześnie jest on bezpieczny dla wszystkich powierzchni.

Współpraca

Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas do rozwoju sieci sprzedaży. Dlatego... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, Kostrogaj 14a
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695
e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl