Profesjonalne środki czystości o najwyższym standardzie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy DREITURM oferującej profesjonalną chemię gospodarczą. Zajmujemy się dystrybucją środków czystości o najwyższym standardzie. Oferujemy atrakcyjną ofertę handlową i korzystne warunki współpracy.

Chemia gospodarcza – specjalistyczne rozwiązania

Profesjonalne środki czystości przydadzą się zarówno w zakładach przemysłowych, biurach, zakładach pracy, jak również w domach. Chemię gospodarczą z powodzeniem można wykorzystać przy profesjonalnym wielkopowierzchniowym sprzątaniu, do usunięcia ciężkich i trudnych zabrudzeń i gruntownego sprzątania.

Nasza oferta skierowana jest w szczególności:

  • do usługodawców zajmujących się profesjonalną działalnością sprzątającą, w tym praniem przemysłowym oraz praniem tapicerek,
  • na potrzeby sprzątania wielkopowierzchniowego, np. w fabrykach, zakładach produkcyjnych, halach czy galeriach,
  • dla poszukujących środków czystości na potrzeby biura, firmy, urzędu, zakładu pracy,
  • do osób szukających rozwiązań, które pomogą w pozbyciu się trudnych, uciążliwych zabrudzeń z mieszkania.

Niezawodne środki czystości

Profesjonalna chemia gospodarcza to rozwiązanie, które pomoże Ci w sytuacji, kiedy inne, ogólnodostępne środki czystości zawodzą. To także gwarancja skutecznego i wydajnego sprzątania, szczególnie w obiektach wielkopowierzchniowych. Profesjonalne środki czystości pomogą w usunięciu najtrudniejszych zabrudzeń, także przemysłowych, takich jak plamy z oleju, sadzy, czy przebarwienia, a dostępne są w ekonomicznych opakowaniach.

Chemia gospodarcza spełnia najwyższe standardy w zakresie jakości produkcji oraz ochrony środowiska. Większość środków nie zawiera toksycznego amoniaku, dzięki czemu nie ma konieczności dodatkowego wietrzenia pomieszczeń, oraz można je stosować w obiektach klimatyzowanych. Nasza chemia gospodarcza zawiera substancje, które szybko ulegają rozkładowi biologicznemu, dzięki czemu nie stwarzają zagrożenia dla użytkowników.

Dzięki chemii gospodarczej z DREITURM możesz mieć pewność, że korzystasz z najwyższej jakości środków czyszczących i dopasujesz ich działanie do potrzeb konkretnych powierzchni. Nasza oferta opiera się na wielu latach doświadczenia i praktyki w usuwaniu zabrudzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą na skuteczne i wydajne sprzątanie.

Współpraca

Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas do rozwoju sieci sprzedaży. Dlatego... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, Kostrogaj 14a
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695
e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl