Środek chemiczny na bazie alkoholu – NEOCLEAN

Środki chemiczne na bazie alkoholu to preparaty, które łączą w sobie działanie środków powierzchniowo czynnych i alkoholu. Dzięki takiemu połączeniu alkoholowy preparat do sprzątania zapewnia doskonałe efekty czyszczące.

Dodatek alkoholu działa zarówno dezynfekująco, jak i zapewnia ochronę czyszczonych powierzchni poprzez utworzenie warstwy nabłyszczającej. Środki chemiczne na bazie alkoholu mogą być z powodzeniem używane podczas sprzątania powierzchni odpornych na działanie wody. Idealnie nadadzą się do czyszczenia tworzywa sztucznego, szkła, ceramicznych płytek ściennych lub podłogowych, a także PVC, linoleum, zabezpieczonych powłoką ochronną drewnianych podłóg czy podłoży kamiennych (kamień syntetyczny i naturalny).

Skuteczne czyszczenie powierzchni

Regularnie stosowany alkoholowy preparat do sprzątania  NEOCLEAN pozwoli zachować czystość i świeży zapach czyszczonych powierzchni. Zmniejsza ryzyko przenoszenia szkodliwych drobnoustrojów takich jak bakterie i wirusy. Pielęgnacja powierzchni jest prosta i po użyciu preparatu nie jest wymagane ponowne mycie powierzchni przy użyciu czystej wody. 

Wydajność środków chemicznych na bazie alkoholu

Środki chemiczne na bazie alkoholu należy odpowiednio rozcieńczyć przed użyciem zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Podstawowy preparat jest mocno skondensowany i odpowiednie właściwości czyszczące uzyskuje po dodaniu właściwej ilości wody. Dzięki temu zwiększa się wydajność środka, a małe opakowanie wystarcza na długo. 

Dostępny w ofercie naszego sklepu środek chemiczny na bazie alkoholu NEOCLEAN można zakupić w opakowaniach o różnych wielkościach. Oferujemy 1 l butelkę, 10 l kanister oraz 200 l beczkę. Dzięki temu każdy może dobrać najbardziej ekonomiczne opakowanie do intensywności użytkowania i wielkości powierzchni.

Współpraca

Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas do rozwoju sieci sprzedaży. Dlatego... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, Kostrogaj 14a
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695
e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl