Chemia gospodarcza – seria eco DreiNatura

Chemia gospodarcza to bez wątpienia produkt niezbędny w każdym domu, biurze czy lokalu użytkowym. Dlatego ważny jest jej odpowiedni dobór zarówno ze względu na rodzaj powierzchni, jak i skuteczność lub cenę. 

Profesjonalne środki czyszczące z serii eco DreiNatura są doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie oszczędność. W tej linii znajdziecie preparaty o wysokiej jakości i wydajności, które są bezpieczniejsze dla środowiska od standardowych rozwiązań. Ich skoncentrowana formuła pozwala na długotrwałe stosowanie.

Profesjonalne środki czyszczące eco DreiNatura

W serii eco DreiNatura można znaleźć uniwersalne i specjalistyczne środki czyszczące. Znajdują się tutaj preparaty do wszelkich rodzajów powierzchni, podłóg czy też sanitariów. Każdy z nich jest stworzony tak, aby dokładnie wyczyścił i zabezpieczył daną powierzchnię. Chemia gospodarcza eco DreiNatura doskonale sprawdza się do mycia trudnych zabrudzeń, osadów, a także do codziennej pielęgnacji powierzchni płaskich.

Serię eco DreiNatura tworzą preparaty:

  • Neofris – preparat o uniwersalnym działaniu, który świetnie wyczyści różnego rodzaju powierzchnie odporne na działanie wody. Bez problemu usunie brud, nie pozostawiając smug. Można go zastosować między innymi do luster, szkła, lakierowanych parkietów i stołów.
  • Sanifris – środek przeznaczony do czyszczenia powierzchni sanitarnych. Dzięki bazie z kwasu cytrynowego pomaga pozbyć się mydła, tłustych zabrudzeń, osadów wapiennych oraz kamienia moczowego.
  • Wischfris – płyn do mycia podłóg. Jego formuła na bazie rozpuszczalnych w wodzie polimerów doskonale pielęgnuje podłogę, nabłyszczając ją oraz  zabezpieczając przed plamami czy smugami. Sprawdzi się zarówno w ręcznym, jak i maszynowym użyciu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem preparatów oraz do prześledzenia pozostałych produktów z oferty.

Współpraca

Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas do rozwoju sieci sprzedaży. Dlatego... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, Kostrogaj 14a
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695
e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl