Płyn do prania FLAUSCHI CLASSIC

Płyn do zmiękczania tkanin oraz bielizny FLAUSCHI CLASSIC świetnie sprawdza się w momencie, gdy chcemy nieco ożywić barwy oraz sprawić, by materiały stały się przyjemniejsze w dotyku. Preparat posiada w składzie między innymi: kationowe środki powierzchniowo czynne, które w szybkim tempie ulegają rozkładowi biologicznemu.

Dzięki jego zastosowaniu możemy zadbać o odpowiednią miękkość materiału, jednocześnie nadając mu przyjemny zapach. Preparat ułatwia także późniejsze prasowanie oraz maglowanie tkanin, w znacznym stopniu usprawniając przebieg całego procesu związanego z odpowiednim odświeżeniem materiałów. Środek zmiękczający marki Dreiturm to profesjonalny preparat bez zawartości fosforanów mogących uszkadzać delikatne włókna tkanin. Innowacyjna formuła stworzona na bazie naszych wieloletnich doświadczeń pozwala w pełni wykorzystać potencjał jednorazowego prania, zapewniając skuteczność czyszczenia oraz ochronę tkanin.  

Profesjonalny płyn do tkanin

Płyn bogaty w substancje zapachowe oraz barwniki sprawia, że prane tkaniny nabierają puszystości oraz połysku, zachowując swój oryginalny wygląd. Pojemna butelka mieszcząca aż 10 litrów specjalnego preparatu FLAUSCHI CLASSIC starcza na długo i może być wykorzystana do wielokrotnego prania. Do pojedynczego płukania w pralce zalecane jest stosowanie około 25 do 50 ml płynu zmiękczającego. Taka porcja preparatu w zupełności wystarczy do osiągnięcia zamierzonego efektu, już od pierwszego użycia. Więcej informacji na temat dawkowania płynu oraz właściwych sposobów użycia znajdziesz w opisie albo na karcie charakterystyki FLAUSCHI CLASSIC. Tego typu środek pielęgnacyjno-piorący do tkanin może zostać użyty w urządzeniach domowych, przemysłowych oraz w pralniach publicznych. 

Współpraca

Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas do rozwoju sieci sprzedaży. Dlatego... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, Kostrogaj 14a
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695
e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl