Podłoga bez smug? Poznaj nasze wskazówki

Poświęciłeś czas na to, aby umyć podłogę, a mimo to efekt nie zachwyca? Nieestetyczne smugi mogą go skutecznie popsuć. Dlatego podpowiadamy, co robić i jakich środków czyszczących do podłóg używać, aby nie dopuścić do powstania smug. 

Podłoga bez smug – praktyczne wskazówki

Chcesz cieszyć się widokiem lśniącej podłogi bez nieestetycznych smug? Oprócz zakupu odpowiednich środków do mycia podłóg, warto poznać kilka wskazówek.

profesjonalne srodki czystosci 

Po pierwsze, zanim przejdziesz do mycia podłogi, należy ją dokładnie odkurzyć. Dzięki temu pozbędziesz się kurzu, piasku, włosów, czy sierści. Po drugie, jeśli masz panele podłogowe, zwróć uwagę, jaka jest temperatura wody, którą je myjesz. Nie powinna być za gorąca, ponieważ sprzyja to powstawaniu charakterystycznych nacieków. Najlepiej dodawać środki czyszczące do podłóg do letniej wody. Pamiętaj również o tym, że mop powinien być dobrze wyciśnięty – w przeciwnym razie może dojść do uszkodzenia paneli.

Jakie środki do mycia podłóg wybrać, aby uniknąć smug?

Jeśli chcesz uniknąć nieestetycznych smug, istotny jest również zakup odpowiedniego produktu do mycia podłóg. W naszej ofercie znajdziesz uniwersalne środki czyszczące, które są wyjątkowo ekonomiczne, przeznaczone do czyszczenia różnych powierzchni (m.in. ceramicznych płytek podłogowych oraz tych wykonanych z kamieni naturalnych i drewna), a ponadto mają świeży przyjemny zapach.

Z kolei, jeśli szukasz produktu do zadań specjalnych, sprawdź ofertę środków do mycia gruntownego. Dzięki nim pozbędziesz się nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń m.in. oleju, smaru. Ich zaletą jest również to, że możesz stosować je w automatach myjących i wysokociśnieniowych myjkach strumieniowych. To sprawia, że mycie podłóg zajmuje znacznie mniej czasu, a przy tym jest tak samo efektywne. Jest to szczególnie ważne w przypadku sprzątania pomieszczeń o dużej powierzchni, a także tych, gdzie zabrudzenia powstają znacznie szybciej.

Współpraca

Współpraca w zakresie dystrybucji chemi DREITURM Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, ul. Kostrogaj 14 A
tel./fax 24 262 34 44

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl