Przedświąteczne porządki – jak się do nich przygotować?

Przed świętami masz wiele spraw na głowie. Trzeba kupić prezenty, ubrać choinkę, a do tego zadbać o to, by dom lśnił czystością! Spokojnie, zdążysz ze wszystkim, o ile dobrze zorganizujesz czas i wybierzesz odpowiednie środki czyszczące. Podpowiadamy, jak wybrać płyny do mycia łazienek czy chemię do prania dywanów, które pomogą Ci sprawnie usunąć wszystkie zabrudzenia. 

Nieskazitelnie czysta łazienka

Łazienka to szczególne miejsce, jeśli chodzi o sprzątanie. Ważne jest nie tylko usunięcie kurzu, osadu z mydła czy kamienia. Równie istotna jest dezynfekcja – jeśli o nią nie zadbasz, łazienka stanie się siedliskiem bakterii. Dlatego wybierając płyny do mycia sanitariatów, zwróć uwagę, czy mają właściwości antybakteryjne.

srodki do mycia podlog

Nawet najładniejsza wanna, czy kabina prysznicowa będzie szpecić wnętrze, jeśli pojawi się na niej osad z kamienia. Warto usuwać go regularnie, a nie tylko od święta. Jeśli jednak wcześniej tego nie zrobiłeś, pamiętaj, aby zadbać o to podczas przedświątecznych porządków. Pomogą Ci w tym płyny do mycia łazienek, które są ogólnodostępne i szybko usuwają brzydki osad. Zanim ich użyjesz, sprawdź, czy są odpowiednie dla danego materiału. W przypadku czyszczenia kabiny prysznicowej unikaj tych z mikrogranulkami, które mogą uszkodzić jej powierzchnię.

Spraw, aby salon lśnił czystością!

Czasami nie wystarczy tylko ścieranie kurzu, czy odkurzanie. Pewnie wiesz, o czym mowa, jeśli masz w salonie dywany w jasnych kolorach. Wszystkie zabrudzenia są na nich widoczne bardzo szybko i sprawiają, że dywan przestaje pełnić również funkcję ozdobną.

Jeśli chcesz je skutecznie usunąć, użyj chemii do prania dywanów. Podczas przedświątecznych porządków zależy Ci na czasie, więc aby przyspieszyć cały proces, wybierz opakowania z aerozolem. Ułatwiają one ręcznie usuwanie plam. Pamiętaj, aby wcześniej odkurzyć dywan i sprawdzić, czy dany preparat jest odpowiedni dla danego materiału.

Współpraca

Współpraca w zakresie dystrybucji chemi DREITURM Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, ul. Kostrogaj 14 A
tel./fax 24 262 34 44

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl