Jak zimą utrzymać czystą podłogę w sklepie?

Jeśli prowadzisz sklep, pewnie dobrze wiesz, jak trudno jest utrzymać w nim czystość podczas sezonu zimowego. Błoto i śnieg sprawiają, że podłoga szybko robi się mokra i brudna. A przecież klienci oceniają również czystość Twojego sklepu. Jeśli zauważą, że jest w nim brudno, raczej zniechęci ich to do zakupów. Co zrobić, aby nawet w sezonie zimowym podłoga w sklepie lśniła czystością? 

Środki do mycia gruntownego, dzięki którym zaoszczędzisz czas i pieniądze

Podłoga w miejscu, gdzie przez cały dzień przebywa dużo osób, szybko robi się brudna. Klienci nieustannie wchodzą i wychodzą z Twojego sklepu, wnosząc do środka błoto. Dlatego aby szybko i skutecznie usunąć zabrudzenia, sięgnij po specjalne środki do mycia gruntownego.

mycie podlogi

Poradzą sobie nawet z wielowarstwowymi zabrudzeniami, a także plamami trudnymi do usunięcia. Będą dobrym rozwiązaniem, nie tylko w przypadku sklepów spożywczych, ale i tych, gdzie sprzedaje się np. farby i lakiery (ponieważ bez problemu usuwają plamy, które powstają po rozlaniu się takich produktów).

W związku z tym, że w sezonie zimowym częściej musisz czyścić podłogę, ważne jest również to, aby nie zajmowało to dużo czasu. Produkty służące do mycia gruntownego sprawią, że będzie to mniej czasochłonna czynność. Wszystko, dzięki temu, że są bardziej skoncentrowane i możesz używać ich w połączeniu z wysokociśnieniowymi myjkami strumieniowymi oraz automatami myjącymi.

Co zrobić, aby podłoga była lśniąca i bardziej odporna na powstawanie zabrudzeń oraz zarysowań?

Warto wybiec myślami w przyszłość i zastanowić się co możesz zrobić, aby podłoga rzadziej wymagała mycia i zachowała nieskazitelny wygląd przez dłuższy czas. Odpowiedzią na to pytanie są powłoki zabezpieczające do podłóg.

To specjalne produkty, które sprawią, że podłoga w Twoim sklepie stanie się bardziej odporna na powstawanie zabrudzeń, zarysowań i żółknięcie. Poza tym po ich użyciu będzie nie tylko czysta, ale i lśniąca!

Współpraca

Współpraca w zakresie dystrybucji chemi DREITURM Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, ul. Kostrogaj 14 A
tel./fax 24 262 34 44

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl