Maszynowe mycie podłóg – kiedy warto?

Maszynowe mycie podłóg ma wiele zalet. Jednak stosowanie tego typu metody, wiąże się z koniecznością zakupu specjalnego sprzętu oraz odpowiednich środków czystości do automatów. W takim razie, zanim się na nie zdecydujesz, sprawdź, czy w ogóle warto.

Czy warto zdecydować się na maszynowe mycie podłóg?

Dużo zależy od tego, o jak dużych powierzchniach mowa. Jeśli chcesz umyć podłogę w małym pomieszczeniu, lepszym rozwiązaniem może okazać się zakup wysokiej jakości środka do mycia podłóg i użycie mopa. Dzięki niemu dotrzesz w najmniejsze zakamarki, a poza tym taka metoda nie wiąże się z koniecznością zakupu dodatkowego sprzętu (oprócz zwykłego mopa).

srodki czystosci do automatow

Inaczej sprawa wygląda, gdy zajmujesz się czyszczeniem dużych powierzchni, w miejscach, gdzie jest intensywny ruch (np. szkołach, urzędach) i powstają wyjątkowo uporczywe plamy (np. z oleju, farb). W tym przypadku warto kupić środki czystości do automatów i zdecydować się na maszynowe mycie podłóg.

Jakie zalety ma takie rozwiązanie? Umożliwia szybkie i skuteczne pozbycie się zabrudzeń z dużych powierzchni. Czyszczenie ich za pomocą mopa byłoby czasochłonne i bardzo męczące. Poza tym maszynowe mycie podłóg pozwala nie tylko na dokładne szorowanie, ale i szybkie suszenie podłóg. Gwarantuje to wyższy poziom bezpieczeństwa i zwiększa efektywność pracy (ponieważ pomieszczenie jest szybko gotowe do ponownego użytku).

Jakie środki czystości wybrać, gdy zdecydowałeś się już na maszynowe mycie podłóg?

Podjąłeś już decyzję o tym, że chcesz przerzucić się z ręcznego na maszynowe mycie podłóg? W takim razie czas na wybór odpowiednich środków czystości do automatów.

W skutecznym usunięciu wszystkich zabrudzeń pomoże Ci koncentrat do mycia podłóg przeznaczony do gruntownego czyszczenia. Bardzo ważne, aby był to produkt niepieniący – w przeciwnym razie może dojść do zalania akumulatora. Poza tym szukaj koncentratu, który pozostawia antypoślizgową powłokę – ważną ze względu na bezpieczeństwo (szczególnie w miejscach, takich jak warsztaty, hale produkcyjne, czy placówki oświatowe).

Współpraca

Współpraca w zakresie dystrybucji chemi DREITURM Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, ul. Kostrogaj 14 A
tel./fax 24 262 34 44

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl