ABC sprzątania toalety

Toaleta to miejsce, które wymaga szczególnej uwagi, jeśli chodzi o sprzątanie. Wszystko przez to, że konieczne jest usuwanie nie tylko plam i kurzu. Niezbędne jest również stosowanie środków czyszczących do WC o działaniu antybakteryjnym. Sprawdź, czym kierować się przy ich wyborze i poznaj ABC sprzątania toalety. 

Jak pozbyć się uciążliwego osadu z kamienia?

Jednym z największych wyzwań podczas sprzątania toalety jest usuwanie osadu z kamienia. Gromadzi się również w kabinie prysznicowej, gdzie problemem jest również osad z mydła. Jak się ich pozbyć raz na zawsze?

Pomóc mogą środki czyszczące do toalety, które ułatwiają pozbycie się nieestetycznego osadu. Do wyboru masz m.in. żele i mleczka czyszczące, a także specjalne preparaty do usuwania nalotu z kamienia. W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • łagodny koncentrat na bazie kwasu cytrynowego, który sprawdza się zarówno w przypadku osadów wapiennych i kamienia moczowego, jak i tłustych zabrudzeń i resztek mydła;
  • gęsty sanitarny środek na bazie kwasu fosforowego – szczególnie przydatny, gdy masz problem z pozbyciem się osadów wapienno-magnezowych i tych z kamienia moczowego, a nawet rdzy;

Jeśli nie pod ręką specjalnych środków czyszczących, możesz wspomóc się również domowymi metodami. Od lat jedną z najbardziej popularnych jest stosowanie wody z octem, czy sodą oczyszczoną.

Czyszczenie i dezynfekcja toalety

czyszczenie toalety

W sprzątaniu toalety ważne jest również to, aby regularnie stosować środki czyszczące do WC o działaniu antybakteryjnym. Aby skutecznie pozbyć się szkodliwych drobnoustrojów, należy używać ich kilka razy w tygodniu. Ważne, aby nie usuwać od razu tego typu środka. Powinien pozostać w toalecie przez około 30 minut. Nie obawiaj się, że po jego zastosowaniu w toalecie będzie unosił się drażniący zapach chloru. Bez problemu kupisz produkt o leśnym, czy morskim zapachu.

Skoro tego typu środki należy stosować kilka razy w tygodniu, warto zwrócić uwagę nie tylko na ich zapach. Ze względów praktycznych nie zapominaj również o tym, że lepsze będą te skoncentrowane, które starczą na dłużej.

Współpraca

Współpraca w zakresie dystrybucji chemi DREITURM Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, ul. Kostrogaj 14 A
tel./fax 24 262 34 44

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl