Usuwanie wielowarstwowych powłok woskowych z podłóg – jak zrobić to dobrze?

Powłoki woskowe pomagają zabezpieczyć podłogę – dzięki nim dłużej zachowuje nieskazitelny wygląd. Jednak, jeśli zdecydowałeś się na zabezpieczenie jej w taki sposób po pewnym czasie pojawi się pytanie o to, jak usunąć wielowarstwowe powłoki woskowe. Sprawdź, jakie środki czyszczące do podłóg mogą Ci w tym pomóc! 

Woskowanie podłóg – skuteczny sposób na zabezpieczenie posadzki z drewna i nie tylko

Po co woskować podłogi i jak wygląda ten proces? Przed zastosowaniem wosku, należy dokładnie oczyścić i wyszlifować posadzkę (jeśli kładziesz tego typu powłokę po raz pierwszy). Następny etap to aplikacja wosku zgodnie z kierunkiem włókien. Jeśli musisz nałożyć więcej niż jedną warstwę, odczekaj kilka godzin, zanim zaaplikujesz kolejną.

powłoki woskowe

W jaki celu nakłada się powłoki woskowe? Jest to sposób na zabezpieczenie podłogi m.in. przed wilgocią – dlatego warto rozważyć woskowanie w przypadku podłogi w kuchni i łazience. Poza tym posadzkę pokrytą powłoką woskową łatwiej utrzymać w czystości, ponieważ szybciej usuwa się z niej m.in. rozlane płyny.

Woskowanie znajduje zastosowanie przede wszystkim w przypadku posadzek z drewna, ale nie tylko. W ten sposób możesz zabezpieczyć również te zrobione z betonu. Taki sposób zabezpieczenia będzie miał pozytywny wpływ na ich żywotność.

Jakie środki do mycia podłóg zastosować, aby usunąć wielowarstwowe powłoki woskowe?

Zdecydowałeś się na woskowanie posadzki, ale teraz zastanawiasz się, jaki środek do mycia podłógwybrać, aby usunąć wielowarstwowe powłoki woskowe? W takim razie sprawdź D1 NEU – uniwersalny produkt wyróżniający się wysoką skutecznością. Służy do usuwania wielowarstwowych powłok – zarówno woskowych, jak i polimerycznych. Poza tym znajduje zastosowanie w przypadku trudnych do usunięcia zabrudzeń.

Czym jeszcze wyróżnia się D1 NEU? Tym, że nie ma w składzie amoniaku. Dlatego możesz stosować go również w pomieszczeniach klimatyzowanych. Dodatkowo sprzedawany jest w opakowaniach o dużej pojemności (10 lub 200 l), a to oznacza oszczędność pieniędzy i czasu (ponieważ jeden taki produkt wystarczy Ci na długi czas).

Współpraca

Współpraca w zakresie dystrybucji chemi DREITURM Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, ul. Kostrogaj 14 A
tel./fax 24 262 34 44

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl