Na co zwracać uwagę, wybierając środki do mycia sanitariatów?

Środki do mycia sanitariatów z uwagi na ich zastosowanie w miejscach użyteczności publicznej powinny wykazywać ponadprzeciętną skuteczność. Profesjonalna chemia przeznaczona do tych celów posiada zdecydowanie większą wydajność niż tradycyjne środki myjące. Działanie tego typu preparatów gwarantuje zarówno estetyczny wygląd łazienek, kabin prysznicowych, toalet i umywalek, jak i ich wysoki standard higieniczno-sanitarny.

chemia do mycia sanitariatow

Skoncentrowana formuła działania

Chemia do czyszczenia sanitariatów powinna posiadać w składzie aktywne składniki, które skutecznie usuwają nawet najbardziej uporczywe naloty i zacieki po środkach myjących, tłuszcze, smary, oleje, urynę, osady mineralne i wapienne oraz wszelkie pozostałe zabrudzenia typu nacieki z rdzy. Formuła preparatów do sanitariatów powinna wykazywać również działanie dezynfekujące. Najczęściej stosowane środki do mycia armatury łazienkowej, muszli klozetowych i pozostałych urządzeń sanitarnych to koncentraty kwasowe oraz preparaty zawierające drobinki ścierne. W zależności od stopnia zabrudzenia można użyć ich w formie rozcieńczonej lub nie. Profesjonalne środki do sanitariatów wykazują silne działanie antybakteryjne oraz czyszczące, dlatego skutecznie eliminują szkodliwe dla zdrowia bakterie, patogeny, grzyby czy pleśń. Dodatkowo dzięki temu, że utrzymują się na powierzchni przez długi czas po zastosowaniu zabezpieczają również czyszczone powierzchnie przed ponownym zabrudzeniem.

Bezpieczeństwo dla czyszczonych powierzchni

Chemia profesjonalna dedykowana do czyszczenia sanitariatów posiada również specjalnie opatentowany skład, który nie uszkadza zmywanych powierzchni, na przykład chromowanych czy niklowanych. Dzięki temu preparaty tego typu wykazują szerokie spektrum zastosowania i służąco mycia zarówno armatury łazienkowej, jak i powierzchni płaskich, czyli płytek ściennych i podłogowych, fug. Obok uniwersalnych preparatów do sanitariatów dostępne są również środki wzbogacone o formułę ochronną, która nadaje wysoki połysk i nabłyszcza czyszczoną ceramikę łazienek i toalet.

Współpraca

Współpraca w zakresie dystrybucji chemi DREITURM Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, ul. Kostrogaj 14 A
tel./fax 24 262 34 44

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl