Czyszczenie i pielęgnacja wykładzin PCV – na co zwrócić uwagę?

Właściciele firm sprzątających wciąż szukają sposobów na poprawę efektywności sprzątania w jak najkrótszym czasie. Jak poradzić sobie z wykładzinami PCV? Jakiej chemii najlepiej użyć do tego celu?

Jakim środkiem czyścić PCV?

Profesjonalna chemia przemysłowa jest w stanie poradzić sobie z uporczywymi zabrudzeniami. Na rynku istnieje wiele produktów, które w teorii mają pomóc specjalistom w czyszczeniu wykładzin PCV. Warto jednak wiedzieć, że nie każdy preparat poradzi sobie z tym zadaniem.

Warto sięgnąć po specjalistyczny płyn WISCHFRIS eco DeriNatura. Produkt przyjazny dla środowiska powstał z myślą o czyszczeniu parkietów lakierowanych, linoleum, gumy, kamieni sztucznych, a także PCV. Za jego pomocą można też usunąć zabrudzenia ze stołów, szaf, drzwi i luster, a więc ma on charakter uniwersalny. Płyn do mycia podłóg i wykładzin nie pozostawia smug. Dzięki temu przecieranie mytej powierzchni nie jest konieczne dla uzyskania satysfakcjonującego rezultatu.

Jak pielęgnować PCV?

Do zabezpieczenia wykładziny PCV stosuje się polimery lub lakiery ochronne. Ich zastosowanie gwarantuje wzmocnienie powierzchni i dodatkowe zabezpieczenie przed nadmiernym zużyciem. W pielęgnacji wykładzin tego typu ważna jest także regularność. Sprzątanie powinno odbywać się minimum dwa razy w tygodniu. Dzięki temu można liczyć na to, że powierzchnia będzie prezentować się nieskazitelnie przez wiele miesięcy.

Czyszczenie i pielęgnacja wykładzin wykonanych z tego typu materiału wymaga zastosowania profesjonalnych środków chemicznych. Jednocześnie trzeba pamiętać o regularnym odkurzaniu posadzki.

Współpraca

Bardzo wysoka jakość chemii DREITURM w połączeniu z rozsądną ceną i przejrzystymi warunkami współpracy to czynniki, które gwarantują naszym partnerom i klientom SUKCES. Rosnące zainteresowanie naszą ofertę oraz chęć sprostania wymaganiom naszych klientów skłania nas do rozwoju sieci sprzedaży. Dlatego... Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, Kostrogaj 14a
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695
e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Dreiturm. Projekt i wykonanie: Hedea.pl