Kontakt

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, ul. Dobrzyńska 49
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695

e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

Nasza polityka handlowa - Gwarancja Panstwa SUKCESU

Doskonałe, niemieckie produkty i atrakcyjne ceny. Na to możecie Państwo u nas liczyć. Czy to ważne? TAK. Czy to wyróżnia nas na rynku - pewnie NIE.

Każda firma handlowa, niezależnie od branży, chwali się świetnymi produktami i niewiarygodnie niskimi cenami. Czasem jest to prawda a czasem tylko chwytliwe hasło reklamowe.

Dreiturm ze swoją ofertą profesjonalnej chemii do utrzymania czystości, jest jednym z kilku producentów środków czystości, na których można polegać. Dlaczego więc warto korzystać z Dreiturm?

Naszym wyróżnikiem jest polityka handlowa, której konsekwentnie trzymamy się w relacjach z naszymi klientami i dystrybutorami z całej Polski. Spójne warunki handlowe, lojalność, stabilność - to wartości, które oferujemy każdemu klientowi, niezależnie od tego czy to jest dystrybutor czy firma świadcząca usługi czystościowe. Nasi stali klienci doskonale wiedzą czego mogą się po nas spodziewać dziś i w przyszłości. Obserwując rynek i zachowania naszych konkurentów, jesteśmy pewni, że nasze zasady są słuszne.

Pojęcie „nie ryzykujesz - nie masz”, modne w czasach kiedy pod hasłem „biznes” krył się  handel koszykami wiklinowymi i tureckimi swetrami, nie ma nic wspólnego z dzisiejszymi realiami gospodarki rynkowej. W dzisiejszym czasie mamy coraz mniej miejsca na błędy. Stąd tak ważne aby mieć solidnych partnerów, na których można liczyć.

Zapraszamy do współpracy tych, którzy potrafią patrzeć w przyszłość i dostrzegają zalety naszej polityki handlowej opartej na jasnych, stabilnych warunkach gwarantujących zyski dziś i w przyszłości.

Biuro Handlowe TRZECIAK | Wszystkie prawa zastrzezone | Projekt i wykonanie PloArt.pl