Kontakt

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, ul. Dobrzyńska 49
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695

e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

OFERTA

Seria DreiNatura
Środek do czyszczenia wszelkich powierzchni
Środek do czyszczenia wszelkich powierzchniPrzyjazny dla srodowiska uniwersalny srodek przeznaczony do czyszczenia wszelkich powierzchni odpornych na dzialanie wody: stolów, szaf, drzwi, luster, szkla oraz elastycznych wykladzin podlogowych: lakierowanych parkietów, PCV, linoleum, gumy oraz kamieni sztucznych i naturalnych. Nie pozostawia smug oraz nie odklada sie w postaci warstw. Wycieranie wyczyszczonych powierzchni nie jest konieczne. Dozowanie:
• 20 - 40 ml / 8 l wody
Nr katalogowy / Opakowanie:
• 1 l butelka / opak. 12 szt., art. nr 3330
pH: 7
Środek do mycia podłóg
Środek do mycia podłógPreparat do czyszczenia podłóg zawierający substancje pielęgnujące na bazie polimerów rozpuszczalnych w wodzie. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji wszelkich powierzchni podłogowych odpornych na działanie wody. Przyjemny zapach. Może być stosowany do mycia ręcznego jak i do maszynowego. Nie tworzy warstw, nie pozostawia ciemnych plam.Preparat posiada właściwości nabłyszczające. Może być stosowany przy użyciu maszyny typu High-Speed jak również metodą natryskową. Dozowanie:
• 20 - 40 ml / 8 l wody
Nr katalogowy / Opakowanie:
• 1 l butelka / opak. 12 szt., art. nr 3332
pH: 7
Środek do czyszczenia sanitariatów
Srodek do czyszczenia sanitariatówPreparat do czyszczenia sanitariatów na bazie kwasu cytrynowego. Nie niszczy powierzchni. Usuwa resztki mydła, tłusty brud, osady wapienne oraz kamień moczowy. Przeznaczony dla wszystkich materiałów odpornych na działanie kwasu. W porównaniu do innych produktów dostępnych na rynku ten produkt jest bardzo wydajny. Dozowanie:
• 20 ml / 8 l wody
Nr katalogowy / Opakowanie:
• 1 l butelka / opak. 12 szt., art. nr 3334
pH koncentratu: 2
pH roztworu: 3
Biuro Handlowe TRZECIAK | Wszystkie prawa zastrzezone | Projekt i wykonanie PloArt.pl