Kontakt

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, ul. Dobrzyńska 49
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695

e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

OFERTA

Środki do mycia gruntownego; strippery
DURO FIX
DURO FIXDURO FIX rozpuszcza uporczywe zabrudzenia, które wniknęły głęboko w pory powierzchniowe, zapewniając ich usunięcie bezpośrednio po natryśnięciu gotowego do użytku płynu do czyszczenia gruntownego. Szczególnie przydatny do szybkiego, gruntownego czyszczenia wykładzin PVC, linoleum i gumy, kamieni syntetycznych i naturalnych, a także parkietów (podłóg drewnianych zabezpieczonych olejem lub woskiem). Zapewnia bezproblemowe usunięcie powłok pielęgnacyjny na bazie olejów i polimerów. Nie wymaga końcowego zobojętnienia względnie zmywania czystą wodą. Zapewnia przez to zmniejszenie poziomu hałasu podczas czynności czyszczenia, nie jest bowiem wymagane wykorzystanie odkurzacza z funkcją odsysania wody. DURO FIX można z powodzeniem stosować w strefach, w których wymagane jest ograniczenie hałasu, np. w szpitalach, domach seniora itp. Nie jest wymagane dodatkowe zmywanie wodą, co zapobiega uszkodzeniu mebli i przedmiotów wyposażenia pomieszczeń pod działaniem wody. Należy przestrzegać wskazówek techniczno-użytkowych producenta wykładzin podłogowych. Dozowanie:
DURO FIX nanosić przy pomocy
mechanicznego lub pneumatycznego urządzenia natryskowego w postaci nierozcieńczonej
na wydzielone powierzchnie o wielkości ok.
2 - 5 m2.
Nr katalogowy / Opakowanie:
• 10 l kanister / opak. 1 szt., art. nr 4711
pH koncentratu: 9
LINO-REIN
LINO-REINSpecjalny preparat o wybitnych właściwościach myjącoczyszczących, przeznaczony do gruntownego mycia podłoża i usuwania powłok z wosków i zabezpieczających polimerów. Stosowany do wszystkich typów podłoży odpornych na działanie wody, a w szczególności takich jak: linoleum, guma, PCV oraz wszelkich podłóg kamiennych. Preparat bezwonny. Dozowanie:
• 1 : 3 - 1 : 10
Nr katalogowy / Opakowanie:
• 10 l kanister opak. 1 szt., art. nr. 4715
• 200 l beczka / opak. 1 szt., art. nr. 4716
pH roztworu: 9
D1 NEU
D1 NEUUniwersalny środek do czyszczenia gruntownego o wysokiej skuteczności czyszczenia do usuwania wielowarstwowych powłok woskowych i polimerycznych. D1 NEU nie zawiera amoniaku i z tego względu można go stosować także w pomieszczeniach klimatyzowanych. Przeznaczony do wykładzin podłogowych odpornych na działanie wody i ługów. Sprawdzić możliwość zastosowania dla linoleum. Do usuwania powłok pielęgnacyjnych i uporczywych zabrudzeń. Należy przestrzegać wskazówek techniczno-użytkowych producenta wykładzin podłogowych. Dozowanie:
• 1 : 3 - 1 : 10
Nr katalogowy / Opakowanie:
• 10 l kanister opak. 1 szt., art. nr. 4702
• 200 l beczka / opak. 1 szt., art. nr. 4704
pH roztworu: 11
INTENSIV-REINIGER
INTENSIV-REINIGERUniwersalny preparat ogólnego zastosowania o wyjątkowo silnych parametrach czyszczacych. Przeznaczony szczególnie do usuwania wielowarstwowych powłok woskowych i polimerowych. INTENSIVreiniger zawiera amoniak, przez co nie może być stosowany w klimatyzowanych pomieszczeniach. Nadaje się do mycia wszelkich pokryć podłogowych. Jedynie niektóre gatunki linoleum wymagają wcześniejszego sprawdzenia na oddziaływanie. Dozowanie:
• 1 : 3 - 1 : 10
Nr katalogowy / Opakowanie:
• 1 l butelka / opak. 12 szt., art. nr. 4724
• 10 l kanister opak. 1 szt., art. nr. 4726
• 200 l beczka / opak. 1 szt., art. nr. 4728
pH roztworu: 11
DURO EX
DURO EXWysokoaktywny preparat prznaczony do usuwania (stripowania) wszelkiego typu powłok ochronnych z polimerów oraz akryli ze zmywalnych powierzchni podłogowych. Oprócz usuwania powłok ochronnych nadaje się również do gruntownego czyszczenia oraz mycia nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń. Można go stosować w maszynach myjąco-zbierających. Przeznaczony jest do wszystkich powierzchni podłogowych za wyjątkiem linoleum. Dozowanie:
• 1 : 4 - 1 : 10
Nr katalogowy / Opakowanie:
• 10 l kanister opak. 1 szt., art. nr. 4707
• 200 l beczka / opak. 1 szt., art. nr. 4708
pH roztworu: 13
SCHMUTZ-LÖSER RADIKAL
SCHMUTZ-LÖSER RADIKALZasadowy srodek do czyszczenia gruntownego o szerokim spektrum zastosowania. Zawiera specjalna kombinacje substancji czynnych zapewniajacych zmiekczenie grubych powlok oleju i smaru, a takze wielowarstwowych powlok srodków do pielegnacji podlóg. Stezenie produktu zapewnia ograniczenie pienienia sie preparatu przy wykorzystaniu automatów myjacych oraz wysokocisnieniowych myjek strumieniowych. Srodek przeznaczony do czyszczenia powierzchni odpornych na dzialanie rozpuszczalników i alkaliów - nieprzydatny do czyszczenia aluminium i linoleum. Do usuwania powlok pielegnacyjnych i uporczywych zabrudzen. Nalezy przestrzegac wskazówek techniczno-uzytkowych producenta wykladzin podlogowych. Dozowanie:
• 1 : 3 - 1 : 10
Nr katalogowy / Opakowanie:
• 10 l kanister opak. 1 szt., art. nr. 4700
• 200 l beczka / opak. 1 szt., art. nr. 4701
pH roztworu: 13
pH koncentratu: 14
PROFIMAT A
PROFIMAT APrzemysłowy środek do czyszczenia o odczynie zasadowym przeznaczony do czyszczenia materiałów, powierzchni i wykładzin podłogowych odpornych na działanie alkaliów w obszarach przemysłowych i warsztatach. PROFIMAT A rozpuszcza silne zabrudzenia pochodzące od sadzy, oleju i smarów. Przydatny także do wykorzystania w wysokociśnieniowych myjkach strumieniowych i automatach myjących. Szybkie oddzielanie fazy zabrudzeń/szybkie działanie emulgujące w stężeniach usuwanych do kanalizacji. Dozowanie:
• 100 ml - 10 l
Nr katalogowy / Opakowanie:
• 10 l kanister opak. 1 szt., art. nr. 4720
• 200 l beczka / opak. 1 szt., art. nr. 4719
pH roztworu: 11
ZEMENTSCHLEIER-ENTFERNER
ZEMENTSCHLEIER-ENTFERNERŚrodek do usuwania smug cementu nadaje się doskonale do usuwania powierzchniowych śladów cementu i zaprawy. Do wszystkich materiałów odpornych na działanie kwasów. Nie stosować do kamieni naturalnych z lepiszczem węglanowym, na aluminium, powierzchniach lakierowanych i szkle akrylowym. Przed wykorzystaniem preparatu ZEMENTSCHLEIER-ENTFERNER należy zapoznać się z odpowiednimi wskazówkami producenta! Preparatu ZEMENTSCHLEIER-ENTFERNER nie mieszać ze środkami do czyszczenia zawierającymi chlor! Dozowanie:
• 100 ml - 10 l
Nr katalogowy / Opakowanie:
• 10 l kanister opak. 1 szt., art. nr. 4721
pH roztworu: 2
Biuro Handlowe TRZECIAK | Wszystkie prawa zastrzezone | Projekt i wykonanie PloArt.pl