Kontakt

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, ul. Dobrzyńska 49
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695

e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

O FIRMIE

DREITURM GmbH
Profesjonalizm - Jakość - Oszczędność

Niemiecka fabryka chemii profesjonalnej DREITURM - to blisko 200 lat doświadczeń i ciągłego doskonalenia technologii w celu maksymalnego zadowolenia swoich klientów. Dreiturm szczyci się umiejętnością wyciągania wniosków z sugestii użytkowników swoich produktów. Ta wrażliwość na potrzeby rynku pozwala na opracowanie rozwiązań optymalnych, zaś dostęp do najnowszych osiągnięć techniki umożliwia realizację nawet najtrudniejszych wyzwań.

Wyróżnikiem chemii Dreiturm jest doskonała relacja jakości do ceny. Jakość traktowana jest tu bardzo poważnie i w tej kwestii nie może być mowy o żadnych kompromisach. Dopracowane do perfekcji receptury preparatów i innowacyjne procedury ich wytwarzania znacznie ograniczają koszty, co wpływa na dostępność chemii. Proponowane ceny w połączeniu z niespotykaną wydajnością oraz wspomniana wcześniej jakość, to elementy gwarantujące sukces użytkownikom produktów Dreiturm.

Dreiturm to kompletna oferta środków chemicznych do utrzymania czystości w obiektach. Cała działalność produkcyjna zakładu oparta jest na najnowszych światowych technologiach, spełniając jednocześnie wszelkie przyjęte normy w dziedzinie organizacji pracy, jakości produkcji oraz ochrony środowiska, zgodnie z normami ISO 9001 oraz ISO 46002.

W ofercie znajdują się zarówno preparaty do codziennej pielęgnacji wszelkich powierzchni w biurach, urzędach, szkołach, hotelach, obiektach sportowych, marketach i mieszkaniach, jak i do rozwiązywania trudnych problemów w przemyśle. Efekty uzyskiwane przy zastosowaniu chemii Dreiturm, ekonomika oraz ekologia to argumenty dzięki którym dynamicznie rośnie liczba zwolenników i użytkowników środków tego producenta. Dziękujemy tym, którzy nam zaufali i zapraszamy do współpracy tych, którzy jeszcze nie mieli okazji przekonać się o niewątpliwych zaletach naszej oferty.

Reprezentantem Dreiturm na rynku polskim jest Biuro Handlowe TRZECIAK. Firma szczególny nacisk kładzie na profesjonalizm i standardy obsługi. Naszą siłą są dystrybutorzy regionalni. Współpracę nawiązujemy wyłącznie z doświadczonymi w branży czystościowej firmami, które stosują się do najnowszych trendów w zakresie jakości obsługi klientów, logistyki i komunikacji. Stąd mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się skorzystać z oferty Dreiturm zostanie potraktowany z należytą uwagą i zaangażowaniem.
DREITURM - to dobry wybór.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji

DREITURM GmbH
Biuro Handlowe
TRZECIAK

Nasze certyfikaty:

Powiększ zdjęcie
Biuro Handlowe TRZECIAK | Wszystkie prawa zastrzezone | Projekt i wykonanie PloArt.pl