Kontakt

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, ul. Dobrzyńska 49
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695

e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

OFERTA

Produkty specjalne
SPEZIL
SPEZILGotowy do użycia płyn do szyb, do czyszczenia wszelkich powierzchni odpornych na działanie wody bez pozostawiania smug - w poręcznej butelce z nasadką natryskową. Usuwa ślady palców ze szkła, stali szlachetnej, luster i powierzchni z tworzywa sztucznego. SPEZIL nadaje się także do punktowego czyszczenia natryskowego powierzchni. Szybko wysycha bez pozostawienia smug. Nr katalogowy / Opakowanie:
• butelka do natryskiwania pianki PET 500 ml / opak. 6 szt., art. nr 4356
• 10 l kanister / opak. 1 szt., art. nr 4357
UNIVERSAL SCHAUMREINIGER
UNIVERSAL SCHAUMREINIGERCzyćci szybko i skutecznie wszelkie gładkie powierzchnie jak: szkło, stal, tworzywa sztuczne, ceramika itp. Delikatna piana dobrze przylega do pionowych powierzchni, zapewniając tym samym precyzyjne czyszczenie w ściśle zamierzonym miejscu. UNIWERSALNĄ pianką czyszczącą stosuje się do mycia futryn drzwi, okien, szafek, biurek, monitorów komputerowych i wiele innych. UNIWERSALNĄ pianka czyszcząca stosowana jest również jako odplamiacz miejscowy przed czyszczeniem i praniem tapicerki tekstylnej oraz dywanów i wykładzin podłogowych. Nr katalogowy / Opakowanie:
• puszka aerozolowa 400 ml / opak.12 szt.,
art. nr 4355
EDELSTAHL ANTIFINGERPRINT
EDELSTAHL ANTIFINGERPRINTCzyści, pielęgnuje i chroni powierzchnię stali szlachetnej w jednej czynności roboczej. Produkt pozostawia na powierzchni stali szlachetnej warstwę ochronną zapobiegającą zabrudzeniu powierzchni zwłaszcza przez odciski palców. Nr katalogowy / Opakowanie:
• butelka PE 300 ml / opak.6 szt., art. nr 4865
EXOTIC
EXOTICPreparat neutralizujący nieprzyjemne zapachy we wszelkich pomieszc zeniach a szczególnie w toaletach, magazynach i halach produkcyjnych. Rozpylamy małą porcję preparatu w neutralnym miejscu. Przyjemny zapach utrzymuje się przez około 24 godziny. Nr katalogowy / Opakowanie:
• butelka do natryskiwania 500 ml / opak.6 szt., art. nr 4334
CARIBIC
CARIBICPreparat neutralizujący nieprzyjemne zapachy we wszelkich pomieszczeniach a szczególnie w toaletach, magazynach i halach produkcyjnych. Rozpylamy małą porcję preparatu w neutralnym miejscu. Przyjemny zapach utrzymuje się przez około 24 godziny. Nr katalogowy / Opakowanie:
• butelka do natryskiwania 500 ml / opak.6 szt., art. nr 4335
TORMA
TORMAPreparat przeznaczony do szybkiego i intensywnego wchłaniania nieprzyjemnych zapachów. Dzięki specjalnie opracowanej mieszance substancji aktywnych cząsteczki zapachów są na długi czas neutralizowane. Również w takich miejscach jak szpitale, domy spokojnej starości, restauracje, przedsiębiorstwa produkujące środki spożywcze, centra fitness, gospodarstwarolne oraz zakłady przetwarzające odpady, TORMA działa długotrwale nie niszcząc przy tym powierzchni. Odpowiedni także do wyrobów włókienniczych. Nr katalogowy / Opakowanie:
• butelka do natryskiwania 500 ml / opak.6 szt., art. nr 4380
TORMA PLUS
TORMA PLUSPreparat przeznaczony do szybkiego i intensywnego wchłaniania nieprzyjemnych zapachów. Dzięki specjalnie opracowanej mieszance substancji aktywnych cząsteczki zapachów są na długi czas neutralizowane. Również w takich miejscach jak szpitale, domy spokojnej starości, restauracje, przedsiębiorstwa produkujące środki spożywcze, centra fitness, gospodarstwa rolne oraz zakłady przetwarzające odpady, TORMA działa długotrwale nie niszcząc przy tym powierzchni. Zawiera orzeźwiający aromat cytryny. Nr katalogowy / Opakowanie:
• butelka do natryskiwania 500 ml / opak.6 szt., art. nr 4379
OFFICE TOP
OFFICE TOPPrzeznaczony specjalnie do wszelkich problematycznych zabrudzeń, np. takich jak: od długopisu, markera, tuszu do pieczątek, kalki, atramentu i innych. Stosowany na wielu różnych powierzchniach, np. tworzywach sztucznych, szkle, metalu, kamieniu oraz niektórych materiałów tekstylnych. Nr katalogowy / Opakowanie:
• butelka do natryskiwania 500 ml / opak.6 szt., art. nr 4866
• 5 l kanister / opak.1 szt., art. nr 4869
SPONTAN
SPONTANRozpuszcza między innymi gumę do rzucia, resztki różnych klejów, farb, plamy po paście do butów, czarne rysy po obcasach itp. Zastosowanie: Preparat należy stosować tylko na powierzchniach odpornych na działanie rozpuszczalników. Przed użyciem należy sprawdzić odpornośç podłoża na działanie preparatu. W tym celu należy SPONTAN rozpylić na czyszczoną powierzchnię, odczekać chwilę, a następnie wytrzeć suchą szmatką. Nr katalogowy / Opakowanie:
• puszka aerozolowa 300 ml / opak.12 szt.,
art. nr 4866
ENTSCHÄUMER KONZENTRAT
ENTSCHÄUMER KONZENTRATSzybkodziałający środek przeciwpieniący w koncentracie. Przeznaczony do urządzeń wszystkich typów (automaty do mycia podłóg, urządzenia ekstrakcyjne do dywanów i in.). Zapobiega powstawaniu piany w zbiorniku brudnej wody. Nr katalogowy / Opakowanie:
• 10 l kanister / opak. 1 szt., art. nr 4717
UNIVERSALSEIFE
UNIVERSALSEIFEZmywa, czyści, myje i pielęgnuje wszystkie przedmioty, które nadają się do mycia wodą. Produkt prosty w użyciu, oszczędny w dozowaniu, chroni materiały tekstylne, neutralny dla skóry. W pełni skuteczny także w zimnej wodzie. Równocześnie może spełniać funkcję środka do prania tkanin delikatnych. Nie zawiera fosforanów, składników zasadowych i formaldehydu. Zapach cytrynowy. Nr katalogowy / Opakowanie:
• wiaderko 5 l / 1 wiaderko, art. nr 4125
• 10 L-Eimer / 1 wiaderko, art. nr 4105
• pompka dozująca do wiaderek 5 i 10 l /
1 pompka dozująca
BODEN-PFLEGETUCH S
BODEN-PFLEGETUCH SImpregnowana ścierka do odkurzania i czyszczenia powierzchni przedmiotów i podłogi. Kurz jest wiązany na ścierce. Jedna ścierka umożliwia oczyszczenie powierzchni 500 m2. Wielkość: 60 x 60 cm Nr katalogowy / Opakowanie:
• 1 ścierka 60 x 60 cm / Opakowanie PE 50 szt., art. nr 4876
Biuro Handlowe TRZECIAK | Wszystkie prawa zastrzezone | Projekt i wykonanie PloArt.pl