Kontakt

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, ul. Dobrzyńska 49
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695

e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

OFERTA

Środki do prania
GALOPP COMPACT
GALOPP COMPACTPłyn do prania, do wszystkich rodzajów tkanin. Natychmiast wnika do zabrudzeń i całkowicie usuwa je z tkaniny. Tym samym nie jest wymagane stosowanie prania wstępnego. Zawiera aktywny składnik rozpuszczający zabrudzenia w temperaturach 30°C, 40°C i 60°C. Nie jest wymagane gotowanie bielizny. Nie zawiera żadnych fosforanów i agresywnych środków wybielających, pozbawiony ługów uszkadzających włókna. Nr katalogowy / Opakowanie:
• 5 l kanister / opak. 1 szt., art. nr 3131
HEXAWA CLASSIC
HEXAWA CLASSICŚrodek do prania nie zawierających fosforanów, zapewniający uzyskanie śnieżnobiałej bielizny przy praniu w temperaturach 30°C, 60°C i 95°C. Przyjemny świeży zapach. Z regulacją pienienia. Przeznaczony do przemysłowych maszyn do prania, automatów pralniczych i domowych pralek bębnowych. Chroni przed osadzaniem kamienia kotłowego: już zawiera zmiękczacz wody. Nr katalogowy / Opakowanie:
• worek 20 kg / 1 worek, art. nr 3250
HEXAWA HOSPITAL
HEXAWA HOSPITALEkonomiczny, higieniczny proszek do prania nie zawierający fosforanów, do chemotermicznego odkażania bielizny w temperaturze 60°C, wykorzystujący aktywny tlen; do wszystkich tkanin, które można prać i wybielać i do wszystkich rodzajów bielizny. Pierze w sposób łagodny, odkaża i wybiela w jednej czynności roboczej. Ujęty w wykazie RKI do wykorzystania na wypadek epidemii stosownie do § 10 c federalnej ustawy epidemiologicznej BSeuchG - (wykaz federalnego urzędu zdrowia BGA). Nr katalogowy / Opakowanie:
• worek 20 kg / 1 worek, art. nr 3117
FLAUSCHI CLASSIC
FLAUSCHI CLASSICO przyjemnym świeżym zapachu. Płyn do bielizny przeznaczonej do prasowania i maglowania. FLAUSCHI CLASSIC zapewnia ożywienie barw tkanin, sprawia, że są one przyjemniejsze w dotyku, zmiękcza tkaniny i nadaje im przyjemny zapach. Czynna substancja zmiękczająca ulega szybkiemu rozkładowi biologicznemu. Nr katalogowy / Opakowanie:
• 10 l kanister / opak. 1 szt., art. nr 3356
Biuro Handlowe TRZECIAK | Wszystkie prawa zastrzezone | Projekt i wykonanie PloArt.pl