Kontakt

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, ul. Dobrzyńska 49
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695

e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

AKTUALNOŚCI

Nowy katalog Dreiturm

Dreiturm zdecydował o ujednoliceniu oferty produktowej w całej Europie. W nowej edycji katalogu ujęte zostały wszystkie produkty z palety chemii profesjonalnej i kosmetyków tego niemieckiego producenta. Katalog przetłumaczony został na 10 języków.

Oczywiście jako reprezentant Dreiturm na Polskę podporządkowaliśmy się woli naszego partnera. Katalog został zdecydowanie poszerzony. Bardzo bogata oferta pozwala każdemu użytkownikowi dobrać takie preparaty, które całkowicie spełnią jego oczekiwania. Produkty dostępne dotychczas na Polskim rynku traktujemy jako ofertę stałą, dostępną od ręki. Te preparaty, które w polskim katalogu pojawiają się po raz pierwszy - to oferta opcjonalna, dostępna na zamówienie. Czas oczekiwania to ok. 14 dni.

Oczywiście czekamy na Państwa sugestie w sprawie poszerzenia oferty stałej. Jeśli nasi odbiorcy będą zainteresowani "nowymi" preparatami, a zamówienia będą powtarzalne - natychmiast zatowarujemy polski magazyn i wciągniemy te środki do oferty stałej, tak aby skrócić czas oczekiwania na dostawę.

Każda Państwa uwaga na temat naszych nowości będzie bardzo cenna i pozwoli nam zoptymalizować ofertę celem maksymalnego zadowolenia naszych odbiorców.

Pobierz katalog

Biuro Handlowe TRZECIAK | Wszystkie prawa zastrzezone | Projekt i wykonanie PloArt.pl