Kontakt

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, ul. Dobrzyńska 49
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695

e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

AKTUALNOŚCI

CMS Berlin 2009

W dniach 22-25 wrzesień 2009 odbyły się w Berlinie targi CMS. To po ISSA INTERCLEN najważniejsza i bardzo prestiżowa impreza branży czystościowej w Europie. W tym roku na 24.000 m² powierzchni wystawienniczej swoje stoiska zbudowało 343 wystawców z 25 krajów. Targi odwiedziło 14.000 osób zainteresowanych tą właśnie branżą.

Wśród wystawców znalazły się znane i uznane w świecie koncerny produkujące chemię, maszyny czyszczące, sprzęt ręczny, odzież ochronną i wiele innych akcesoriów. Nie zabrakło również nowych firm, które szukają dopiero swojej szansy na rozwój..

Swoje stoisko, tradycyjnie już, miał producent profesjonalnej chemii do utrzymania czystości z zachodniej części Niemiec - DRETURM GmbH. Duże, dobrze zorganizowane stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem. Wśród odwiedzających znaleźli się partnerzy Dreiturm z Europy - to doskonała okazja aby spotkać się i wyznaczyć sobie nowe cele na przyszłość. Jednak zdecydowana większość wizytujących to grupa bezpośrednich użytkowników produktów tego producenta. Stoisko odwiedziła również spora ilość zainteresowanych współpracą z Europy Wschodniej i z Polski. Większość zna już naszą stałą ofertę. Wszyscy byli jednak zainteresowani nowościami Dreiturm, które dostępne są już na rynku niemieckim, a wkrótce zostaną wprowadzone również na rynkach krajów całej Europy, w tym oczywiście i w Polsce... Ale to już przedstawimy szerzej przy kolejnej okazji.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Biuro Handlowe TRZECIAK | Wszystkie prawa zastrzezone | Projekt i wykonanie PloArt.pl