Kontakt

Biuro Handlowe TRZECIAK
09-400 Płock, ul. Dobrzyńska 49
tel./fax 24 262 34 44
tel. kom. 0602 403 695

e-mail: info@dreiturm.pl
biuro.trzeciak@interia.pl

AKTUALNOŚCI

Dreiturm na targach Interclean 2009

W dniach 13-15 maja 2009 w Warszawie odbyły się targi ISSA INTERCLEAN 2009. Są to najbardziej prestiżowe targi branży czystościowej w Polsce, jedne z głównych w Europie a znane również w Stanach Zjednoczonych.

Swoje produkty wystawiali producenci maszyn czyszczących, chemii oraz papierów higienicznych wszystkich wiodących marek. Wśród nich nie zabrakło stoiska DREITURM zorganizowanego przez wyłącznego reprezentanta na Polskę i kraje Europy Wschodniej -
Biuro Handlowe TRZECIAK.

Wielką satysfakcję sprawiały nam bezpośrednie spotkania z naszymi dotychczasowymi partnerami handlowymi i klientami z całej Polski. Nawiązaliśmy również sporo nowych kontaktów w kraju, z których kilka bezpośrednio zaowocowało nawiązaniem współpracy. Na stoisku gościliśmy wielu zainteresowanych z za wschodniej granicy - z rynku, na którym branża czystościowa bardzo dynamicznie się rozwija.

Jest nam niezmiernie miło, że Dreiturm jest marką coraz bardziej rozpoznawalną i wybieraną przez klientów. Usłyszeliśmy wiele pozytywnych opinii od użytkowników, konkurentów i przedstawicieli firm sprzątających, które jeszcze nie korzystają z naszych produktów, ale już gdzieś się z nimi zetknęli. Za te wszystkie ciepłe bardzo serdecznie dziękujemy.

Mamy nadzieję, że pozostali wystawcy jak i odwiedzający mają podobne odczucia jak my - to była Udana, Owocna Impreza.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko... a teraz zabieramy się do codziennej pracy, aby nie zawieźć zaufania, jakim nas Państwo obdarzyliście.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęc

Biuro Handlowe TRZECIAK | Wszystkie prawa zastrzezone | Projekt i wykonanie PloArt.pl